کارگاه نظریه‌های بازیگری

کارگاه نظریه‌های بازیگری
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

در صورت تمایل برای خرید اقساطی این دوره نیز می‌توانید از طریق دکمه خرید اقساطی در انتهای صفحه اقدام به خرید کنید و به دوره راه پیدا کنید و ماهانه از طریق پنل کاربری اقساط ماهانه پرداخت کنید.

ثبت نام این دوره به اتمام رسیده است. با تماس با خانه هنر فروردین از زمان دوره جدید و پیش ثبت‌نام دوره آگاه شوید یا فرم زیر را تکمیل کنید ما به شما اطلاع می‌دهیم.

فرم اطلاع رسانی دوره‌ها و ورکشاپ‌های خانه هنر فروردین

لطفا شماره تماس صحیح وارد کنید

کارگاه نظریه‌های بازیگری

مدرس: محمدرضا علی اکبری

هر بازیگری در هنگام اجرا، به­‌طور ضمنی دست به اجرای یک نظریه­‌ی بازیگری و مجموعه‌­ای از پیش­فرض­‌های هم­سو با قراردادهای آن اجرا می­‌زند. از این‌­رو فهم فرآیند بازیگری در گرو شناخت نظریه­‌های بازیگری و نظریه­‌های اجرا است، که آن­‌ها نیز به نوبه­‌ی خود در پیوند با قرادادهایی است که درام‌نویسان، کارگردانان و نظریه­‌پردازان تئاتر پیشنهاد­کرده‌­اند. کارگاه نظریه­‌های بازیگری با هدف کشف ارتباط­‌های بنیادین بین درام­نویسی، کارگردانی و بازیگری، به بررسی و تحلیل نظریه­‌های بازیگری خواهدپرداخت و ضمن مطالعه­‌ی تاریخ نظریه­‌ی­ بازیگری، دستاوردها و چشم­‌اندازهای بازیگری و اجرا در دو دهه­‌ی گذشته از قرن بیست­‌ویکم را معرفی و مورد واکاوی و مطالعه قرار خواهد داد. در این کارگاه، هم­سو با معرفی نظریات بازیگری، و در خلال دیدن و تحلیل اجراهای برگزیده­‌ی تئاتری در جهان، اهمیت مطالعات اجرا، درهم‌تنیدگی اجراهای فرهنگی و پیوندهای اُرگانیک میان متن، اجرا و بازیگری شناسایی و مورد مطالعه قرار می­‌گیرد.

نحوه برگزاری: آنلاین و حضوری به صورت همزمان

مدت زمان دوره: 

 

دوره‌ها و ورکشاپ‌هایی که می‌توانید ثبت نام کنید

« » صفحه 1 / 7

نحوه برگزاری: آنلاین و حضوری به صورت همزمان

مدت زمان دوره: 

 

سبد خرید
آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام
پیمایش به بالا