هشتمین دوره‌ی مدرسه‌ی تخصصی نمایش‌نامه‌نویسی

هشتمین دوره مدرسه تخصصی نمایش نامه نویسی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

در صورت تمایل برای خرید اقساطی این دوره نیز می‌توانید از طریق دکمه خرید اقساطی در انتهای صفحه اقدام به خرید کنید و به دوره راه پیدا کنید و ماهانه از طریق پنل کاربری اقساط ماهانه پرداخت کنید.

معرفی هشتمین دوره تخصصی نمایش‌نامه‌نویسی

بعد از تجربه‌های موفق ثبت نام دوره های گذشته خانه هنر فروردین به‌عنوان نخستین مدرسه تخصصی درام‌نویسی در ایران خوشحالیم که با دوره هشتم و تخصصی نمایش‌نامه‌نویسی میزبان شما هستیم. در این دوره با ایده‌های تازه در بخش آموزش، اعم از ترکیب تازه اساتید، شرح درس‌های تازه، برنامه زمانبندی و پیش نیازی و پس نیازی دروس و همچنین سیستم ارزیابی بهینه بودن دوره‌ها این دوره را شکل داده‌ایم.

تعداد ساعات دوره هشتم باتوجه به نیاز و تعداد بالای اساتید و شرح درس‌ها نسبت به گذشته بیشتر شده تا بتوانیم تمام مطالب موردنیاز هنرچو را پوشش دهیم.
در دوره هشتم هجده استاد حضور دارند که در ادامه اسامی استادان خانه هنر فروردین را می‌توانید بخوانید.

از دیگر تغییرات این دوره ثبت نام هنرجویان از طریق سایت و بارگزاری فرم ثبت نام و امکان واریز شهریه از درگاه پرداخت الکتونیکی است. همچنین امکانی که برای هنرجویان در نظر گرفته شده است می توانند با انتخاب گرینه پرداخت کل شهریه از ده درصد تخفیف کل شهرریه برخوردار شوند و یا با انتخاب گرینه پرداخت قسطی شهریه خود را بصورت اقساط پرداخت کنند.

امکان دیگری که مجموعه خانه هنر فرودین در سه ورودی اخیر خود انجام داده است و می توان گفت توانسته است میزان رضایت هنرجویان را کسب کند امکان شرکت در کلاس هم بصورت حضوری و هم بصورت مجازی است. به اینصورت که دوازده تا چهارنفر بصورت حضوری ثبت نام کرده و سر کلاس حاضر هستند و حدود ده نفر نیز بصورت مجازی که معمولن برای کسانی طراحی شده که به تهران و اساتیدی که در تهران هستند دسترسی ندارند. و همچنین پاندمی کرونا باعث این شد که ما این ضرورت را حس کنیم و تجربه مجازی دوره را نیز فراهم کنیم. 

اساتید دوره هشتم

 

 1. صالح نجفی
 2. محمد چرمشیر
 3. فارس باقری
 4. پویا رفویی
 5. علی شمس
 6. سعدی اسدی
 7. اشکان شریعت
 8. حسام سلامت
 9. عرفان خلاقی
 10. عباس جمالی
 11. عظیمه ستاری
 12. بهار کاتوزی
 13. رفیق نصرتی
 14. عرفان ناظر
 15. کیوان سررشته
 16. مهیار جوادی‌ها
 17. مهام میقانی
 18. حامد اصغرزاده

می‌توانید بیوگرافی تمام استادان را اینجا مطالعه کنید.

همینطور لازم به ذکر است که تمرکز بیشتر کلاس های این دوره روی روزهای جمعه و دوشنبه خواهد بود.
تمام این دروس در قالب 8 جلسه سه ساعته خواهند بود. کلاس روزهای غیر جمعه معمولا از ساعت 14 یا 17 خواهد بود که هنرجویان شاغل یا دانشجو با مشکلی مواجه نشوند.
همچین به دلیل اینکه جناب آقای اشکان شریعت و آقای رفیق نصرتی (مسئول آموزش مجموعه) در تهران ساکن نیستند درس‌های ایشان به صورت مجازی و معمولن در پلتفرم گوگل میت برگزار خواهد شد. 


در صورت به پایان نرسیدن و اوج گرفتن موج های دیگر ویروس کرونا برای مجازی شدن فقط و فقط دروسی که مطمئن هستیم آسیبی وارد نخواهد شد اقدام خواهیم کرد و اینکار صرفا برای فاصله نگرفتن هنرجو از فضای کلاس ها صورت خواهد گرفت.
و نکته پایانی فروردین همچنان تلاش می کند به وعده خود پایبند بماند و در این دوره هم شهریه هر ساعت کلاس را حدود بیست و شش هزار تومان برای هنرجو اعلام کرده است.

ثبت نام این دوره محدود است
برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با ما در تماس باشید.

درصورت نیاز به راهنمایی از راه‌های زیر با ما در تماس باشید. در غیر این صورت می‌توانید دوره را به‌صورت آنلاین خریداری کنید و مراحل ثبت‌نام در مدرسه را طی کنید.

واتساپ: 09999986329

شماره تماس: 02188906329

ثبت نام این دوره به اتمام رسیده است. با تماس با خانه هنر فروردین از زمان دوره جدید و پیش ثبت‌نام دوره آگاه شوید یا فرم زیر را تکمیل کنید ما به شما اطلاع می‌دهیم.

فرم اطلاع رسانی دوره‌ها و ورکشاپ‌های خانه هنر فروردین

لطفا شماره تماس صحیح وارد کنید

هشتمین دوره‌ی مدرسه‌ی تخصصی نمایش‌نامه‌نویسی

برگزارکننده: مدرسه‌ی تخصصی نمایش‌نامه‌نویسی خانه هنر فروردین

مدت دوره: 400 ساعت

تعداد اساتید: 18 استاد

شروع از 20 مردادماه

دوره‌ها و ورکشاپ‌هایی که می‌توانید ثبت نام کنید

« » صفحه 1 / 7

هشتمین دوره‌ی مدرسه‌ی تخصصی نمایش‌نامه‌نویسی

برگزارکننده: مدرسه‌ی تخصصی نمایش‌نامه‌نویسی خانه هنر فروردین

مدت دوره: 400 ساعت

تعداد اساتید: 18 استاد

شروع از 20 مردادماه

سبد خرید
آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام
پیمایش به بالا